אודות

ברוכים הבאים לקוקבא, אוכל ביתי מהשכנים שלך!

תארו לעצמכם עולם שבו השכנים שלכם הם לא רק אנשים שפוגשים בדרך, אלא בשלנים מוכשרים שמוכנים להכין מנות מעוררות תיאבון רק בשבילכם. בקובבא, אתם לא רק מזמינים אוכל אתם מטפחים תחושת ביחד, תומכים בכישרון מקומי ומתמכרים למנות שנעשות בתשוקה ובאהבה.

ברוכים הבאים לקהילה שבה בישול ביתי משגשג, והארוחה המענגת הבאה שלכם נמצאת במרחק קליק אחד בלבד.

dish
Kubabba dish
Kubabba dish

אז מה זה קובבא?

דמיינו את זה: קהילה של בשלנים ביתיים מדהימים, כל אחד עם סודות וסגנון המטבח הייחודי שלו, במרחק קליק אחד. בקובבא, אתם לא רק מזמינים אוכל ביתי; אתם יוצאים להרפתקה מעוררת תיאבון, שבה הלב והנשמה של איכות בתוצרת בית יוצא החוצה.

אז למה להסתפק באותו אוכל גנרי ממסעדה כשאפשר להתענג על טעמים אוטנטיים מהשכנים שלכם? הפלטפורמה שלנו הופכת את זה ללא מאמץ, ומחברת אתכם לכישרונות הקולינריים בסביבתכם. מקלאסיקות מנחמות ועד יצירות מיוחדות במינן, היצע התפריט שלנו מגוון כמו הבשלנים שמעצבים אותם, והאיכות היא ללא תחרות.

אבל מדובר על יותר מסתם אוכל; מדובר ביצירת קשרים. הכירו את השכנים הקולינריים שלכם, שמעו את הסיפורים מעוררי ההשראה שלהם, והפכו לחלק מקהילה שחוגגת את אומנות הבישול הביתי. עם הנוחות של הזמנה מקוונת והבחירה שלכם במשלוח מפתח הדלת או איסוף ידידותי, ההתמכרות לאוכל ביתי מעולם לא הייתה כל כך קלה.

הצטרפו אלינו ויחד נחגוג את העולם יוצא הדופן של מטבח תוצרת בית, תמיכה בכישרון מקומי והכרות של טעמים מהשכנים שלכם. עם כל הזמנה, אתם לא רק משביעים את הרעב שלכם; אתם מטפחים תחושה חזקה יותר של קהילה ויוצרים זיכרונות מתמשכים עם כל ביס טעים. ברוכים הבאים לממלכה שבה השכנים שלכם הם הבשלנים שלכם, וכל ארוחה היא חוויה בלתי נשכחת

לשכנים:

קובבא הוא אתר חדשני המאפשר לחלוק את תשוקתך לאוכל עם העולם (או לפחות עם השכנים שלך) מהנוחות של המטבח בביתך. אם אתה שף במקצועך או רק אדם שאוהב לבשל כתחביב עם הרבה אהבה לאוכל, קובבא הוא המקום בו תוכל ליצור תפריטים משלך, לקבוע את שעות העבודה ולהרוויח כסף ממה שאתה אוהב לעשות. הצטרפו עוד היום למשפחה!

לראש העמוד