אודות

ברוכים הבאים לקוקבא, אוכל ביתי מהשכנים שלך!

מרגישים רעבים אבל לא מוצאים את הזמן לבשל? מרגישים שאתם צריכים עוד כמה שעות ביום לבישול-שטיפת כלים וחוזר חלילה? האוכל של השכן מריח טוב יותר? קובבא היא מה שהקיבה שלך תמיד ייחלה לו אבל לא ידעה שהיא צריכה.

קובבא מקשרת בינך לבין השכנים שלך שמכינים אוכל ביתי, בריא וטעים בטירוף. בין אם אתה פודי שמכיר את כל המסעדות בתל אביב ואוכל הרבה בחוץ ובין אם אתה חדש בעולם הקולינרי, בקובבא תיחשף למנות מיוחדות שבושלו במטבחים ביתיים בקהילה מסביבך.

dish
Kubabba dish
Kubabba dish

אז מה זה קובבא?

קובבא הוא שירות הזמנת אוכל ביתי בתל אביב והסביבה שמציע את האוכל הביתי הטרי והאיכותי ביותר. באתר קובבא תוכל להזמין אוכל ביתי שבושל באהבה על ידי השכנים שלך, הישר לדלת ביתך או איסוף עצמי מביתו של השכן.

תצטרף אלינו ותגלה אוכל ביתי מקומי שבושל בקהילה שלך! דפדף בתפריטים המיוחדים של השכנים ותן להם לטפל בשלב הבישול בשבילך!

תצטרף אלינו ותגלה אוכל ביתי מקומי שבושל בקהילה שלך! דפדף בתפריטים המיוחדים של השכנים ותן להם לטפל בשלב הבישול בשבילך!

"ואאווו זה כמו טינדר של האוכל הביתי"- לקוח רעב.

רוב הלקוחות שלנו הינן משפחות שרוצות לאכול בריא אך עסוקות מכדי לבשל, לקוחות שלא אוהבים לבשל או לא יודעים איך לבשל. הזמנת אוכל ביתי היא פתרון בריא , נוח ואלטרניבה מעולה לאוכל מהיר בחוץ. הלקוחות שלנו מעידים שהזמנת אוכל מאיתנו חוסכת להם זמן, אנרגיה, כסף ומפשטת את חייהם.

השכנים שעובדים איתנו מציעים ארוחות יחודיות תוך שימוש במצרכים הטריים ביותר ללא חומרים משמרים, עשירים בסיבים, מופחתים בשומן ומשתמשים בתוצרת מקומית ככל האפשר.

הזמינו עוד היום והשכנים שלנו ישמחו לבשל בשבילכם אוכל טעים, מזין ובריא.

בקובבא נותנים דגש על איכות האוכל ורכיביו הבריאים ובנוסף על הכמות! האתר מתאים גם לאנשים אשר מחפשים פתרון לאוכל בריא ואיכותי למלא את המקרר למספר ימים או לחילופין להשביע את קיבתם של מספר סועדים גדול.

כל שכני קובבא עובדים תחת פיקוח מוקפד, עוברים מבחן טעימות והיגיינה בכדי להבטיח לכם הרעבים חוויה מהנה.

לשכנים:

קובבא הוא אתר חדשני המאפשר לחלוק את תשוקתך לאוכל עם העולם (או לפחות עם השכנים שלך) מהנוחות של המטבח בביתך. אם אתה שף במקצועך או רק אדם שאוהב לבשל כתחביב עם הרבה אהבה לאוכל, קובבא הוא המקום בו תוכל ליצור תפריטים משלך, לקבוע את שעות העבודה ולהרוויח כסף ממה שאתה אוהב לעשות. הצטרפו עוד היום למשפחה!

לראש העמוד